Antsla vallavalitsuse ametnike ja teenistujate kontaktid

Antsla Vallavalitsus  Reg. nr. 75010418
F.R.Kreutzwaldi tn 1, 66403 Antsla linn Antsla vald Võru maakond
arvelduskonto: SEB EE631010402011665006
Telefon 785 5164 E-post: vald@antsla.ee

Tööaeg:

E, K, N 08.00-16.30
T 08.00-18.00
R 08.00-15.00
Lõuna 12.00-12.30

Antsla vallavalitsuse Kuldre teenuspunkt 
Vastuvõtu ajad:
majandusnõuniku vastuvõtt E: 13.00-16.00 Rain Ruusa, tel: 503 2057
sotsiaalnõuniku vastuvõtt N:  09.00-12.00; 12.30-15.00, tel: 529 0722
vastuvõtu aegadel üldtelefon Kuldres 785 7304

 

Juhtkond

vallavanem
Avo Kirsbaum

785 5390; 523 2573 
avo.kirsbaum@antsla.ee

Vastuvõtt:
T 14.00-17.30
etteregistreerimisel, telefonil 523 2573 või e-kirja teel.   Puhkusel 27.06. - 22.07.2022   

abivallavanem
Kurmet Müürsepp      

785 5005; 517 9213 
kurmet@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 08.00-10.00
T 14.00-17.30
etteregistreerimisel  telefonil 517 9213 või e-kirja teel. Puhkusel 21.07. - 05.08.2022

 

Kantselei

vallasekretär
Kersti Käis

785 5000; 521 5426, 
kersti.kais@antsla.ee

Vastuvõtt:

T 14.00-17.30;
N 09.00-12.00
Puhkusel 04. - 24.07.2022; 15. - 22.08.2022

sekretär-asjaajaja
Ellen Aia
785 5164, 
ellen@antsla.ee

Vastuvõtt:
E ja N 09.00-12.00; 13.00-16.00
T 9.00-12.00; 14.00-17.30
R 09.00-12.00
Puhkusel 01. - 15.06.2022; 15.08 - 02.09.2022

kantselei peaspetsialist
Tiina Trump
523 3589, 
tiina@antsla.ee

Vastuvõtt
E 14.00-16.00
T  09.00-12.00; 14.00-17.30
R 09.00-12.00
Puhkusel 20.06 - 03.07.2022; 01. - 14.08.2022

volikogu sekretär-registripidaja
Helle Savi
785 5004, 
helle@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 09.00-12.00
T 09.00-12.00; 14.00-17.30
R 09.00-12.00
Puhkusel 04. - 22.07.2022

IT -spetsialist Meelis Kuus meelis@antsla.ee  

 

Majandus, keskkond, ehitus ja planeerimine

majandusnõunik
Rain Ruusa

785 5007; 503 2057
rain@antsla.ee

Vastuvõtt:
E Kuldres 13.00-16.00
T 09.00-12.00; 14.00-17.30
N 09.00-12.00 14.00-16.00

Puhkusel 27.06 - 15.07.2022; 01. - 19.08.2022

 

maa- ja planeeringute  spetsialist
Ester Hommik

785 5225; 554 0530 
ester@antsla.ee

Vastuvõtt:
T 10.00-12.00;  14.00-17.30
N 10.00-12.00

Puhkusel 27.06 - 15.07.2022

ehitusspetsialist asendab Ester Hommik Puhkusel 27.06 - 15.07.2022
keskkonnaspetsialist
Liana Neeve

785 5006; 5349 2922
liana@antsla.ee

Vastuvõtt:
T 14.00-17.30
N 08.00-10.00

Puhkusel 20. - 28.06.2022

arenguspetsialist
Kalev Joab

785 5001; 504 0701
kalev@antsla.ee  

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00; 14.00-17.30

Puhkusel 04. - 22.07.2022

                                                                             

Sotsiaaltöö

sotsiaalnõunik
Agnes Kirsbaum

785 5008; 529 0722
agnes@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 09.00-12.00
T 14.00-17.30
N Kuldres 09.00-12.00 13.00-15.00

sotsiaaltöö spetsialist
Malle Kodu

785 5378; 5342 1577
malle@antsla.ee
sotsiaal@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 09.00-12.00
T 14.00-17.30
N 09.00-12.00; 14.00-16.00
R 09.00-12.00

Puhkusel 27.06. - 10.07.2022; 25. -  31.07.2022;  08. - 14.08.2022                                                         

sotsiaaltöö spetsialist
Maiu Pärna

785 5378; 5342 5707
maiu@antsla.ee
sotsiaal@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00
T 14.00-17.30                          

N 09.00-12.00; 14.00-16.00
R 09.00-12.00

Puhkusel 11. - 24.07.2022

lastekaitsespetsialist
Triin Uibo

785 5002; 526 0924
lastekaitse@antsla.ee
triin@antsla.ee

 

Vastuvõtt:
E 14.00-16.00
T 09.00-12.00; 14.00- 17.30

Puhkusel 04. - 10.07.2022; 25. - 31.07.2022

 

juhtumikorraldaja-projekijuht

Merilin Sarapuu

 

tugispetsialist

avahooldustöötaja

5836 2211
merilin.sarapuu@antsla.ee

 

Külliki Tarv

Piret Ojaveer

 
avahooldustöötaja Heli Vares  
avahooldustöötaja Kairi Varik  

 

Raamatupidamine  

pearaamatupidaja
Eve Sikk

785 5788; 523 4154
eve@antsla.ee

Puhkusel 11. - 24.07.2022

 

Kassa avatud:
E 09.00-12.00
T 09.00-12.00; 14.00-17.30
N 09.00-12.00; 14.00-16.00

vanemraamatupidaja
Ester Kallion
785 5788
esterk@antsla.ee
Puhkusel 18.-31.07.2022

15. - 26.08.2022

 

 

raamatupidaja
Katri Tragel

785 5788
katri@antsla.ee

Puhkusel 20.06.-01.07.2022

 

Haridus, kultuuri- ja noorsootöö

haridusnõunik ametikoht täitmata  
kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
Merle Tombak
785 5554; 5647 2632  
merle@antsla.ee

T 09.00-12.00; 14.00-17.30

Puhkusel 06.-13.06.2022

noorsootöötaja (Antslas)
Eerika Lääts
5347 7199
erikalaats@gmail.com

Avatud
E-N 12.00-18.00
R 11.00-17.00

Puhkusel 11. - 31.07.2022

noorsootöötaja (Kuldres)   
Mari-Liis Pärna, töötamine peatunud
5305 3142
mari-liis@antsla.ee
Avatud
E-R 13.00-18.00
noorsootöötaja (Kuldres)
Monika Aas
5665 7307
monika.aas@antsla.ee

Avatud
E-R 13.00-18.00

Puhkusel 27.06. - 24.07.2022

logopeed täitmata ametikoht